МАШИННА СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ЯК ОСНОВА ІДЕАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВАШОЇ ОСЕЛІ

«МАШИННА СТЯЖКА ПІДЛОГИ – ЯК ОСНОВА ІДЕАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВАШОЇ ОСЕЛІ»

Ідеальний ремонт нової квартири чи будинку – це те, що робить кожну оселю та дім комфортним, улюбленим місцем, де ми проводимо значну частину нашого життя. Ніщо не робить завершення дня кращим, аніж відпочинок в улюбленій кімнаті. Звичайно, велику роль відіграє колір стін та розмір меблів у вашій оселі, але серед іншого найважливішим є основа квартири чи будинку – підлога. Саме на ній буде багато років триматися вибраний вами ламінат, паркет, плитка або ж популярне нині вінілове покриття. Сьогодні існує чималий перелік технологій, які застосовуються для укладання якісної підлоги. Найпопулярнішою та безпрограшною технологією є напівсуха цементно-піщана стяжка, з якої розпочинається облаштування підлоги усіх сучасних житлових і нежитлових приміщень. Створення такої стяжки підлоги відбувається за допомогою спеціальної машини-компресора (пневмонагнітача), яка подає суміш до приміщень висотою навіть 25 поверхів. У своєму складі суміш містить, окрім заводського цементу та відбірного піску, спеціальні пластифікатори та поліпропіленову фібру, які зміцнюють структуру майбутнього покриття, запобігають виникненню деформацій та тріщин. Машинна стяжка підлоги забезпечує ідеальну якість поверхні не тільки для житлового варіанту оселі, офісів чи торгових комплексів, її унікальність, швидке висихання та легкість у порівнянні з іншими видами стартового шару підлоги підходить навіть для автосалонів, складів та масштабних заводів.

Облаштування стяжки ручним способом займає дуже багато часу, що значно сповільнює завершення ремонту, натомість працівники товариства з професійною легкістю спроможні облаштувати машинну стяжку підлоги на площі 100-150 м2 за один день.  Якісно, швидко, не дорого – можете обрати два з трьох. АБО Ж ОТРИМАТИ ВСЕ, обираючи «АС»!

Джерело: https://zhitomir-online.com/top_news/101324-mashynna-styazhka-pidlogy-yak-osnova-idealnogo-remontu-vashoyi-oseli.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *